چرا مهدی هاشمی به لندن رفت؟

برخلاف آنچه همگان تصور می‌کنند، رفتن مهدی هاشمی به بریتانیا هیچ ربطی به نقش وی در حوادث پس از انتخابات ندارد، بلکه به مسائل دیگری ربط دارد که در زیر می‌‌آید. واضح است کسانی که به مهدی هاشمی تهمت‌های آنچنانی زدند، بعد از خواندن مطلب زیر ‌باید از این آقازاده محترم طلب عفو کرده، 3 مرتبه بلند بگویند؛ غلط کردم!

1- شاید مهدی هاشمی به این دلیل رفته بود لندن که اموال دانشگاه آزاد در «جزیره» را وقف کند.

2- در کشور ما یک عده در کنار شعار همیشگی ملت یعنی مرگ بر آمریکا و مرگ بر انگلیس، اخیرا شعار می‌دهند؛ مرگ بر چین و مرگ بر روسیه. و اما مهدی هاشمی قبلا یک بار به روسیه رفته بود، اخیرا هم رفت انگلیس. یعنی مهدی هاشمی اعتقاد به رفتار فراجناحی دارد و مثلا اگر هفته بعد به آمریکا رفت، حتما 2 هفته بعدش می‌رود چین!

3- از قدیم گفته‌اند: بسیار سفر باید تا پخته شود خامی. به هر حال سفر چیز خیلی خوبی است. آدم در سفر می‌تواند بفهمد که رفیقش چه جور آدمی است. مثلا اگر مهاجرانی، هاشمی را به یک رستورانی، جایی، چیزی دعوت کرد، خب، معرفتش را نشان داده اما اگر مهدی را تحویل نگرفت، این نامردی عطاءالله را می‌رساند.

4- شاید هاشمی رفته لندن تا وقف اموال دانشگاه آکسفورد را به گوش هیات موسس این دانشگاه برساند.

5- شاید رفته لندن برای پادرمیانی جهت وقف دارایی‌های باشگاه چلسی و وقف خود آبراموویچ!

6- با این وضع هواپیماها، همین که مهدی هاشمی حاضر شده سوار طیاره بشه، خودش خیلیه، نه.

7- شاید رفته لندن تا ببیند حرف حساب تماشاگرانی که بعد از بازی دست به اغتشاش می‌زنند و نظم شهر را به هم می‌ریزند، چیست.

8- شاید به جای «حاج کاظم» و «عباس» که در «آژانس شیشه‌ای» قرار بود لندن بروند اما نشد، مهدی هاشمی رفت لندن!

9- البته شاید... یعنی ولش کن، این یکی را بنویسی، جایت سینه قبرستان است.

10- احتمال دارد رفته باشد لندن برای اینکه بررسی کند آیا از نظر حقوقی می‌توان اموال شبکه BBC فارسی را وقف کرد یا نمی‌توان؟

11- شاید رفته موزه بریتانیا برای دیدن آثار عتیقه و مزمزه کردن قیمت آنها.

12- شاید رفته باشد شهربازی لندن تا هیجانات خود را به روش بهتری تخلیه کند.

13- می‌دانیم که در کریسمس، لندن از همه جا زیباتر است. بویژه مراکز خرید لندن خیلی شلوغ می‌شود و چون مهدی هاشمی زیاد از شلوغی خوشش نمی‌‌آید، الان رفته خرید کریسمس خود را بکند.

14- شاید رفته لندن، «کاخ باکینگهام» را از نزدیک ببیند و نسبت به ساده‌زیستی ملکه انگلیس و زندگی محقرانه خاندان سلطنتی افسوس بخورد.

 

منبع:وطن امروز

/ 5 نظر / 21 بازدید
سمابلاگ

سلام دوست من یه پیشنهاد خیلی خوب براتون دارم جدیدا یه سیستم وبلاگ دهی اومده که امکانت خیلی خوبی داره هر اسمی خواستی می تونی انتخاب کنی چون احتمالی که کاربرای قبلی اون رو انتخاب کرده باشن خیلی کمه جایزه هم میده سری اول برنده ها مشخص شدن شما می تونید سری دوم باشید بازدیدت بالا می ره امکان امتیاز دهی به مطالب رو داره تبلیغات نداره و هر تبلیغی خواستی می تونی توش انجام بدی سرعتش بالاست و محیطش ساده ست می تونی از سایت کلیکی همون سیستم استفاده کنی و دوهزار تومن جایزه عضویت بگیری و شروع به کسب درآمد مطمئن کنی سایت تبلیغات کلیکی: www.skyclick.ir میتونی تو انجمن عضو بشی و جزو مدیران ارشد باشی http://p30sky.ir/forum اگه درآمد بیشتر هم خواستی می تونی با مدیر صحبت کنی و شروع به تبلیغات کنی خلاصه امکاناتش خیلی خوبه و امکان کسب درآمد هم محیاست حتی می تونی وبلاگت رو از بلاگفا به راحتی به سمابلاگ انتقال بدی این آدرس وبلاگ جدید من تو سما بلاگ هست: www.one.samablog.com یه سر بزن یه وبلاگ جدید ثبت کن پشیمون نمی شی www.samablog.com

عرشی قزوینی

سلام حتما کار داشته یا باهاش کار داشتن می خواستی بره کجا ؟ من ایرانی ها رو به 3 دسته کلی تقسیم کردم ممنون میشم همفکری کنید [گل]

آرزو

سلام...خب هنوز مشغولید به سیاست! من چند وقتیه بی خیالش شدم.حس می کنم هرچی بیشتر در موردشون می دونم بیشتر از این دنیا بدم میاد!

آرزو

[گل][گل][گل][گل][ماچ][ماچ]