هندوانه

هندوانه

 

گفت: یادت هست که روزنامه اعتماد مقاله های «بی بی سی» را به نام خودش چاپ می کرد و بعد تق قضیه درآمد؟!
گفتم: آره یادم هست ولی مدیر مسئول روزنامه زنجیره ای اعتماد که این همه از صداقت با مردم حرف می زند، صدای قضیه را در نیاورد و حتی از خوانندگانش یک عذرخواهی خشک و خالی هم نکرد.
گفت: حالا معلوم شده که مدتی است همین روزنامه مصاحبه های رادیو فردا با افراد بدسابقه و مسئله دار را به نام مصاحبه با روزنامه اعتماد چاپ می کند!
گفتم: رادیو فردا که خودش اعلام کرده وابسته به سازمان «سیا» است و زیر نظر مستقیم سازمان اطلاعاتی و امنیتی آمریکا اداره می شود.
گفت: چه عرض کنم؟! سردمداران این روزنامه از شهرام جزایری پول گرفته اند، از یک سرمایه دار معروف در انگلیس به نام انصاری هم پول گرفته اند، به نفع دولت انگلیس با بی بی سی همکاری می کنند، به نفع آمریکا زلفشان را به رادیوی سازمان سیا گره می زنند و تازه بعد از این همه اسناد غیرقابل انکار معتقدند که یک روزنامه مستقل!! هستند.
گفتم: ای عوام ! برای این جماعت که استقلال و منافع ملی و صداقت و... معنی ندارد، می گویند شخصی هندوانه ای دزدیده و مشغول خوردن بود به او گفتند مال دزدی حرام است. یارو جواب داد، هندوانه را به خاطر خنکی آن می خورم، حلال و حرامش به من چه ربطی دارد؟!

/ 5 نظر / 4 بازدید
خوشه چين

سلام دوست من مطلبي كه نوشتيد من رو به ياد اي آيه انداخت أَوْ كَصَيِّبٍ مِّنَ السَّمَاءِ فِيهِ ظُلُمَاتٌ وَ رَعْدٌ وَ بَرْقٌ يجَْعَلُونَ أَصَابِعَهُمْ فىِ ءَاذَانهِِم مِّنَ الصَّوَاعِقِ حَذَرَ الْمَوْتِ وَ اللَّهُ محُِيطُ بِالْكَافِرِين‏ يا مثل آنان چون كسانى است كه در بيابان، بارانى تند كه در آن تاريكى و رعد و برق است بر آنان ببارد، و آنان انگشتانشان را از ترس مرگ در گوش نهند مبادا از شدت صداى صاعقه بميرند، و خدا بر كافران احاطه دارد_آيه 19 سوره مباركه بقره) "ترس از شنيدن واقعيت" خوشحال ميشم به ديدنم بيايد تا از نظرات راهگشاي شما بهره مند بشم

دوست

سلام شما با حسین شریعتمداری قرار داد داری [چشمک] به من هم سر بزن [پلک] امیدوارم همیشه موفق باشی [گل][گل][گل]