«طغلپ گصطرده»

 

به همین خاطر همسر هاشمی رفسنجانی طی یک نامه سرگشاده به مسئول سازمان سنجش اعلام کرد "در صورتی که زهرا رهنورد در کنکور امسال قبول نشود تقلب گسترده ای در کنکور صورت گرفته است"

به دنبال این ماجرا میر حسین موسوی قبل از شروع آزمون، قبولی همسر خود در کنکور را اعلام کرد.

موسوی برای جلوگیری از تقلب در کنکور کمیته صیانت از سوالات را با همکاری دوستانش ایجاد کرد.

خبرنگار ما که درخواست کرد نامش فاش نشود اعلام کرد: افرادی بصورت کاملا ناشناس قبل از باز شدن درهای کنکور بین داوطلبان کنکور ، مداد هایی را پخش می کنند که بعد از گذشت چند ساعت رنگ آنها از روی کاغذ پاک می شود!

زهرا رهنورد هنگام آزمون وقتی فهمید که سوالات مشکل است و شانس قبولی در کنکور را ندارد ، به مراقب که یکی از خبره ترین افراد در شناسایی افراد متقلب در کنکور است گفت: این سوالات چیز هست چیز دیگه!!

بعد از آزمون میر حسین موسوی که فهمید همسرش در آزمون قبول نمیشود طی بیانیه ای شدید لحن از تمام داوطلبین که جمعیتی حدود 13 هزار نفر میشدند خواست تا به خیابان ها بریزند.همچنین با بیان اینکه در کنکور امسال تقلب گسترده ای صورت گرفته است خواستار کنکوری دیگر و با شرایطی بهتر شد.

سازمان سنجش از زهرا رهنورد درخواست کرد برای پی گیری این مشکلات برگه ی او را دوباره بررسی کنند و حتی اگر لازم شد برگه های 10 درصد داوطلبان را نیز دوباره بررسی کنند!!

زهرا رهنورد که فهمید از این ماجرا بیشتر ضرر خواهد کرد در جلسه ای که برای باز خوانی اوراق دایر شده بود حضور نیافت و برای دریافت مطالبات خود از راه های غیر قانونی مدارک دانشگاهی بسیار معتبری !! دریافت کرد.

/ 1 نظر / 2 بازدید
سیدمحمدرضا سادات اصل

بحث کاردان که میشه احمدی نژاد میگه: مدرک های دانشگاهی یک تکه ورق باطله بیش نیست اما وقتی بحث قدرت و صندلی ریاست جمهوری میشه این تکه ورق باطله بسیارمهم میشه