اوباما دوباره مسلمان شد

باراک حسین اوباما، رئیس جمهور آمریکا مجددا به دین پدران خود اسلام باز گشت.

 

به گزارش خبرنگار امور بین الدول ما که هویت او هنوز مشخص نشده است باراک حسین اوباما رئیس جمهور آمریکا مجددا به دین پدران خود اسلام باز گشت.

خبرنگار یاد شده ما گزارش می دهد اوباما این تصمیم مهم را بعد از بیانه شماره 8+1 میر حسین موسوی کاندیدای خیلی خیلی با اخلاق و قانون مدار ریاست جمهوری دهم به شورای نگهبان٬ گرفته است که کاندیدای یاد شده در بیانیه مذکور ایراد فرموده اند: باید به اسلام باز گردیم، اسلام ناب محمدی که تحجر را بر نمی‌تابد و تا قیام قیامت برای معضلات جدید بشریت پاسخ‌های بکر و نو دارد. به اسلامی باز گردیم که ما را به امانت و راستی فرا خوانده است.

همسایه های کاخ سفید در گفتگو با خبر نگار ما از منقلب شدن اوباما بعد از این بیانیه گفته و ابراز داشته اند: درست بعد از صدور بیانیه مهم کاندیدای مردم دوست ایران صدای ناله های باراک که نشان از انقلاب درونی وی دارد تا فرسخ ها فاصله از کاخ سفید به گوش می رسد وآسایش رااز مجاوران کاخ محقرانه سفید سلب کرده است.

بعد از شنیدن خبر فوق خبر نگار ما برای دست یابی به واقعیاتی بیشتر از ماجرا توسط عوامل نفوذی که قبلا درطاقچه های  طبقه دوم و سوم کاخ سفید تعبیه شده بود وارد کاخ شده و حتی توانسته مصاحبه ای اختلاسی هر چند مختصر با خود باراک اوباما داشته باشد که در ذیل می آید.

اوباما در گفتگوی چند دقیقه ای با خبرنگار ما ضمن تایید شایعات موجود بازگشت مجددش به اسلام را مدیون موسوی دانسته و تاکید کرده است: به قول اخراجی های ده نمکی ای ول ای ول موسوی را ای ول.

خبرنگار ما گزارش می دهد با اینکه گریه های بی امان اوباما مانع از مصاحبه وی می شد ولی با صدای لرزان که گاها "چیز"هایی از ان شنیده نمی شد بیان داشت : بعد از اینکه موسوی همه را به اسلام ناب دعوت کرد با خودم گفتم چرا من به اسلام ناب مورد نظر موسوی بر نگردم؟!

وی ضمن قدردانی از آیت الله کدیور که از عرفای معروف لندن و حامیان موسوی است آثار وی را در تصمیم نهاییش موثر دانسته است.

اوباما ضمن اشاره به سلوک معنوی عبدالکریم دباغ (سروش) دیگر اصلاح طلب لندن نشین بر زمینی دانستن قران و معصوم نبودن انبیا ! از دیدگاه وی را بهترین راه تکامل بشریت برای نجات از انحرافات شیطانی اعلام نموده است.

اوباما با اعلام تغییرات بنیادی در آمریکا اضافه کرده است: تصمیم دارم از این پس اسم خودم را به "چیز حسین اوباما" و اسم کاخ سفید را به "کاخ سبز" تغییر دهم .

وی همچنین  آتش زدن اموال مردم٬ قتل شهروندان٬ قانون شکنی ٬ عدم تمکین به رای مردم را از فواید اسلام مورد نظر موسوی دانسته و گفته است: من به این اسلام یاد شده به همراه میشل و بقیه بچه های محل افتخار می کنم.

خبرنگار ما بعد از مصاحبه با باراک مصاحبه مفصلی با میشل بانوی کاخ سبز ـ همان سفید سابق ـ انجام داده است که با توجه به اینکه دانستن را عمیقا حق مردم می دانیم از انتشار آن خود داری می کنیم.

شنیده های سایر خبرنگاران ما حکایت از آن دارد که مجمع ر٬ م  با ارسال پیام تبریک به اوباما اعلام همکاری خود را در این زمینه ابراز داشته اند.

گفتنی است گمانه زنی ها برای ترکیب جدید کاخ سبز توسط مجمع یاد شده آغاز شده و با توجه به ترکیب مذهبی که کاخ یاد شده خواهد داشت از محمد علی ابطحی به عنوان امام جماعت کاخ سبز اسم برده می شود.

همچنین قرار است م٬خ روزنامه تازه تاسیس" Hello " را که از کاخ سبز منتشر خواهد شد مدیریت نماید.

لازم به توضیح است خبر نگار ان ما در تلاش هستند تا از اتفاقات جدید در این رابطه مطلع شده و مخاطبان عزیز را در خماری عدم اطلاع از آن قرار دهند.

/ 2 نظر / 5 بازدید
منتقد

چرا شایعه پرانی می کنید؟

ستاره

سلام بلاخره یاد گرفتم چه جوری باید لینک کرد لینکت کردم [گل]