به انتظار بایستیم

سلام بر دوستان گرامی

دیگه چیزی به نیمه شعبان نمونده  این روزها هر کسی سعی میکنه یه جوری ابراز ارادت کنه و یه کاری انجام بده توی بعضی محلات جشنهای ولادتو میگیرن و به هم نامهای آقا هدیه هایی میدن . از طاق نصرت و چراغونی و خلاصه خیلی از جاهای شهر واقعا زیبا تزیین شدن که طراوت و تازگی به شهر میده و هر چی که بویی از آقامون داشته باشه زیبا میشه . چه قلبهای گسسته ای که به خاطر آقا یکی میشه و چه عشقی بالاتر از عشق امام و ماموم ؛ عشق بنده و مولا که این مولا مولای دلهاست و اگه این سیاهیا نبود دل ما میتونست آیینه جمال و زیبایی های حضرت بشه اما چه کنیم که فقط از انتظار یک کلمه قلمبه درست کردیم و از حقیقتش غافل شدیم.

انتظار به این معنی نیست که ما یه جا بشینیم و هی بگیم آقا جان کجایی به داد ما برس . حکایتیست که  برای ارباب غلامی اوردند به عنوان تشنه شناس و گفتن تخصص این غلام تشنه شناسیه و هرکی تشنه باشه غلام میفهمه . یه روز سر سفره یه پارچ و لیوان دادن دست این غلام که هر کی تشنه بود سریع بش آب بده . اولین مهمان از غلام طلب آب میکنه ولی غلام میگه این تشنه نیست و بش آب نمیده .خلاصه دومی و سومی و چهارمی هم همینطور تا اینکه یکی از مهمانها خودش بلند میشه تا آب بنوشه که غلام میگه آها این تشنس چون بلند شد .

این شده حکایت حال ما که هی میگیم آقا کجایی و خودمون نشستیم در حالی که انتطار یعنی بلند بشیم و وظایفمونو بشناسیم و خلاصه ببینیم چطور میتونیم آقامونو خوشحال کنیم . 

و اما انتخابات:

  لگد
گفت: بالاخره شبکه بی بی سی هم اعتراف کرد که تقلب 11 میلیونی امکان پذیر نیست و انتخابات در ایران سالم و قانونی برگزار شده است.
گفتم: به قول مرحوم عبید زاکانی؛ «مژده گانا که گربه عابد شد»!
گفت: البته حالا که همه تیرهاشون به سنگ خورده و دروغ پردازی هاشون برای همه فاش شده چاره ای جز اعتراف ندارند.
گفتم: قصد دارند، سابقه سیاه خود را ماست مالی کنند تا برای توطئه بعدی، آماده شوند.
گفت: گ ل دولت انگلیس با حیله و دروغ و روباه صفتی و جنایت سرشته شده.
گفتم: ولی باید به خاطر جنایتی که مرتکب شده سیلی بخورد... قاضی دادگاه به سارق مسلحی که برای چندمین بار به اتهام سرقت محاکمه می شد گفت؛ مرتیکه! خجالت نمی کشی و سارق در پاسخ گفت؛ جناب قاضی، اصلاً از اول گ ل مرا بد سرشته اند! قاضی گفت؛ گ ل تو خوب سرشته شده، اشکال این است که لگد کافی نخورده است!

چیه چشم نداری ببینی از کیهان آوردم  از خود راضی

ممکنه توی چند روز آینده کمتر خدمت برسیم ولی بعدش حتما جبران میکنمچشمک

 

/ 12 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
وبلاگ شخصی ...

سلام به دوست! پیشاپیش تولد منجی بشر و تنها منادی راستین عشق و آزادگی و عدل را به شما و خانواده ارجمند تبریک عرض می کنم ؛ درباره نقل هایتان هم از جریانات اخیر کشور می توانم بگویم "از ماست که برماست...!" وگرنه عداوت و سنگ اندازی های بیگانگان و دشمنان خارجی نظام اسلامی از همان ابتدای انقلاب بر همه مبرهن بوده است؛ زخمی که گاه سرباز می کند از نیشتر برخی رفقا و عناصری است که در سایه توجهات نظام اسلامی فربه شده و به جایگاهی رسیده اند اما به تعبیر رهبری بیدارمان ؛ قدر آن را نمی دانند و به جای خدمت ؛ اندیشه های دیگری دارند (در حوزه فرهنگ متاسفانه مصادیق روشنی داریم...)

رویا

اولا سلام[گل][خجالت] دوما به جون مامانم وبلاگت باز نمی شد[سوال] یعنی نمیدونم adslمون چه مرگش شده بود هر صفحه ای که دلش می خواست باز میکرد[متفکر] وگرنه مگه من دیوونه ام که دلم بخواد یه دوست خوب هم فکر رو از دست بدم[پلک] در هرصورت خوشحال شدم پیشم اومدی چون باعث شدی یه بار دیگه چک کنم ببینم وبلاگت باز میشه[قلب][گل]

رویا

سوما همه ی اعیاد شعبانیه به ویژه پیشاپیش نیمه ی شعبان رو بهت تبریک میگم[گل]

ارمینه

هزار بیت فرج نذر می کنم شاید به دفتر غزلم ای قصیده برگردی . . . نگاه کن! به خدا بی تو زندگی تنهاست قبول کن که زمانش رسیده برگردی

من...رها

سلام دوست خوبم[لبخند]...یعنی ماهم می تونیم از منتظران واقعی باشیم؟.[اوه]..کاش اینقدر روسیاه نبودیم..[ناراحت].مطالبتو خیلی دوست دارم..[پلک] موفق باشی[گل]

خداوند عشق را دوست دارد

سلام [لبخند] اميدوارم جز اون آدمايي باشم كه حضرت مهدي به سوراغشون مياد موفق باشيد[تایید] [گل][گل]

آرزو

salam merci webloge shoma ham zibast [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [بوسه][بوسه][بوسه][بوسه][بوسه][بوسه][بوسه][بوسه][بوسه] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب] [گل][گل][گل][گل][گل][گل] [بوسه][بوسه][بوسه][بوسه][بوسه] [گل][گل][گل][گل] [قلب][قلب][قلب] [گل][گل] [قلب]

فرخی

و لگد بخوره تو سر هر چی آدم زبون نفهم و ذالک..... محمد هواست رو به خودت بده رفیق

آرزو

salam doste azizam shoma lin shodi[گل]