جبهه

گفت: سخنگوی حزب کارگزاران اعلام کرده است این حزب به جبهه ای که قرار است موسوی و خاتمی تشکیل بدهند خواهد پیوست!
گفتم: کدام حزب کارگزاران؟! حزب کارگزاران که چند تکه شده و هر تکه آن یک ساز جداگانه می زند.
گفت: منظورش این است که همه تکه پاره ها به هم وصل شده و سپس وارد جبهه موسوی و خاتمی می شوند.
گفتم: جبهه مورد نظر موسوی و خاتمی که هنوز نه به بار است و نه به دار!! از این گذشته کسانی که دهها جرم و تخلف دارند چگونه می توانند جبهه تشکیل بدهند؟!
گفت: با دیدگاه و عملکرد آنچنانی که دارند خودشان هم می دانند که اولا؛ حق تشکیل حزب و جبهه ندارند و ثانیا؛ اهل حرکت در مسیر مردم نیستند و چند قدم نرفته دوباره جر می زنند!
گفتم: چه عرض کنم؟! شخصی که خیلی ادعای دفاع از اسلام و مردم و وطن می کرد به جبهه رفت و چند روز بعد به تهران بازگشت؛ دوستانش پرسیدند با آنهمه ادعا چرا در جبهه نماندی؟ و یارو جواب داد؛ به بنده گفته بودند اسلام و مردم و وطن در خطرند ولی وقتی رفتم جبهه متوجه شدم که بیخود گفته اند و آنچه در خطر است، جان خودم است!

/ 1 نظر / 2 بازدید
محمدسادات

دوست عزیز شما همیشه قضاوت تند ویک طرفه میکنید آقای احمدی نژاد بیسوادترین رییس جمهور دنیاست که در مناظره های انتخاباتی نرخ تورم رو 14% نشان میدهد شما با میتونید با یک محاسبه ساده نرخ تورم رو حساب کنید آن چیزی که احمدی نژاد اشاره می‌کند که تورم اکنون زیر ۱۵ درصد است رشد قیمت اردیبهشت امسال نسبت به اردیبهشت سال ۸۷ است که ۱۴٫۹ درصد است. اما همان‌طور که معلوم است این عدد گویای تورم نیست. چون قیمت‌ سایر ماه‌های بین اردیبهشت ۸۷ و اردیبهشت ۸۸ در محاسبه وارد نشده است. اما در محاسبه بالا اثر تمام این ماه‌ها در نظر گرفته شده است. در وبلاگم در این باره بیشتر توضیح دادم http://eghtesadesabz.wordpress.com