زحمت !

گفت: یکی از مسئولان ستاد انتخاباتی موسوی در جلسه ای که موسوی و خاتمی و چند تن دیگر از سردمداران این جبهه حضور داشتند از آنها پرسیده است کدامیک از شما فرزندانتان در داخل کشور هستند؟!
گفتم: هم خبر را شنیده ام و هم از ماست مالی سردمداران جبهه اصلاحات در پاسخ به این سؤال خبر دارم.
گفت: شخص معترض بعد از طفره رفتن آنها، خودش نام چند تن از سردمداران اصلاحات و فرزندان دختر و پسر آنها را که در آمریکا، کانادا و انگلیس مشغول تحصیل هستند مطرح کرده و پرسیده چرا از بچه های خودتان نمی خواهید که به خیابان ها بریزند؟!
گفتم: خب! چی جواب داده اند؟!
گفت: در جواب گفته اند فرزندان ما در اروپا و آمریکا برای جبهه اصلاحات فعالیت می کنند!
گفتم: یارو اسم جوجه کباب را گذاشته بود «غم» و اسم چلوکباب را «غصه» و اسم تریاک را گذاشته بود «زحمت» و اسم قر کمر را گذاشته بود «عرق» و به همه می گفت؛ کاش می دونستید که من در طول شبانه روز چه غم و غصه ای می خورم و چه زحمتی می کشم و چه عرقی می ریزم!!

از  :

کیهان

/ 7 نظر / 4 بازدید
رویا

[نیشخند][خنده][قهقهه] من آپم[گل]

سفیر جزیره مجنون

[گل]*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*[گل] دعـــــــــوتــیــد به چــله انــتــظـار [گل]*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*[گل] نحوه برگزاري چله انتظار به اين صورت مي باشد که هر شخص با نام يک شهيد ثبت نام کرده و به مدت چهل روز دعای عظم البلاء رو ميخواند و ثوابش رو به شهيدي که آن روز نامش در جدول قيد شده تقديم ميکند زمان شروع طرح *روز میلاد امام زمان (عج)*می باشد [گل]*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*.*[گل] برای آگاهی بیشتر به وبلاگ مراجعه شود

سحر

در کل عالی بود ممنون که سر میزنین.

سحر

با اجازتون از این مطلب زیبا در وبلاگم استفاده کردم[گل]

ارمینه

اینکار دکتر مکمل کار قبلی بود معنی جالبی هم نداشت! لینک شدید دوست عزیز

شاکر

سلام برادر عزیز برای چی متاسفی نکنه دینم از دستم رفته خبر ندارم.

رها آسایش

سلام جالب بود من هم بعدازیه مدت بی خبری! آپ شدم سربزن پسرخوب!