مرگ جنبش سبز اموی در 13 آبان سبز فقط سبز نبی (ص)

رنگ سبز که در فرهنگ ایرانی- اسلامی نمادی مقدس و معنوی به شمار می رود، در حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری از سوی اقلیتی قانون گریز و اغتشاشگر می رفت تا به نقابی برای پوشاندن مقاصد سیاه تبدیل شود اما دیروز جوانان انقلابی ایران زمین، در راهپیمایی پرشکوه 13 آبان امید دشمنان را به یأس مبدل کردند.
هزاران تن از دانش آموزان و دانشجویان غیور با پوشیدن لباس و بستن سربندهای سبز که مزین به اذکار «یا مهدی ادرکنی»، «یا زهرا»، «عاشقان شهادت» و... بود شعارهایی همچون «سبز فقط سبز نبی» را در حمایت از «جنبش سبز علوی» سردادند. این جوانان که عکس هایی از شهید همت و باکری را نیز در دست داشتند، نسبت به سوءاستفاده اندکی اغتشاشگر از اعتقادات دینی ملت ایران هشدار دادند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پاسخ به این سؤال شیطنت آمیز خبرنگار آلمانی که پرسید روی یک دیوار نوشته شده 13آبان روزی سبز است، تاکید کرد: رنگ سبز متعلق به ائمه اطهار(ع) است و هیچ کس حق ندارد از آن سوءاستفاده کند.
علاءالدین بروجردی گفت: امروز جنبش سبز علوی نیز برای مقابله با سوءاستفاده ها شکل گرفته است.

/ 6 نظر / 21 بازدید
اقتصاد سبز

تا همین الان هم دانشجویان هنوز دست نکشیدن دانشگاه ها تعطیل شده خودم 13 آبان چمران بودم همه چیز رو دیدم بذار یه هفته بگذره بعد اینا رو بگین :) حالا این سبزها امریکایین یا انگلیسی یا سبز علوی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه ناشناس

faghat omidvaram harchi haghe beshe toke movafeghi ba in harfam ke aree???? rasti in golkhordehaE ke migi ehyanan mardome iranan dige mage na? va mage shoma movafeghe shenidane hameye nazarat va entekhab behtarin az beine onha nistid?? tahala az khodet porsidi ke chera to haghe inke digaran nazarateto beshnavano dari vali kheiliaye dige weblogashon f.i.l.t.e.r beshe??? khob ehtemalan inam yeno haghe dige. ya hagh marde javan

یه ناشناس

rasti mohem nist ke neshon nadi ke nemidi. faghat mikhastam yelahze khodeto vojdaneto tanha bezaram :)

کمیل

سلام انصافا" عنوان حزب سبز علوی ابتکار بسیار جالبی بود

اقتصاد سبز

نظر من تایید شد بلاخره [نیشخند]

دانشجو

سلام . خدا قوت . بنده نيز به شما تبريك عرض ميكنم . يا علي[چشمک][گل]