پرچم

پرچم

گفت: دیروز مهندس موسوی در جمع تعدادی از اعضای ستاد انتخاباتی خود گفته است باید راه گذشته را به شکل دیگری ادامه بدهیم.
گفتم: بعد از وقایع اخیر تنها گام باقی مانده برای موسوی و خاتمی و چند عامل پشت صحنه دیگر آن است که به جرم غائله آفرینی، قتل مردم بی گناه و همراهی با آمریکا و اسرائیل محاکمه و مجازات شوند.
گفت: موسوی گفته است «می خواهیم با پایبندی به قانون اساسی راه خود را ادامه دهیم»!
گفتم: یعنی اعتراف می کند که تاکنون به قانون اساسی پایبند نبوده است. معلوم نیست این دفعه دیگر آمریکا و اسرائیل چه برنامه ای را به آنها دیکته کرده اند؟!
گفت: آنچه مسلم است این که موسوی و خاتمی نه فقط با نظام اسلامی بلکه با ایران و ایرانی سرجنگ دارند و بعید نیست بگویند در قانون اساسی هم تقلب شده! و قانون اساسی دیگری موردنظر آنهاست!
گفتم: چه عرض کنم؟! شخصی به مغازه ای که پرچم کشورهای مختلف را می فروخت مراجعه کرده و گفت؛ یک پرچم ایران می خواهم. فروشنده پرچم ایران را آورد و یارو نگاهی به آن کرد و گفت؛ منظورم پرچمی است که زمینه اش آبی و قرمز است و روی آن چند تا ستاره دارد!!

از :

کیهان (گفت و شنود)

/ 4 نظر / 4 بازدید
دختر تنها

وای عالیه...... باورم نمی شه[تعجب] یعنی بلاخره یه هم فکر پیدا کردم؟!!! خواهشا کلبه ی من رو هم با قدومت صفا بده ممنون[گل]

شاکر

کیهان خیلی بی خود کرده با شما که این مطلب را علیه آقای موسوی نوشته اگه راست میگید یه دونه از هزاران دروغ و تهمت و اراجیف احمدی نژاد راچاپ کنید.