معتاد

گفت: برخی از اساتید دانشگاهها اعلام کرده اند که مدعیان اصلاحات حق نداشته اند از نام آنها به نفع خود سوءاستفاده کنند.
گفتم: آنها از زمین و زمان سوءاستفاده می کنند، اساتید دانشگاهها که جای خود دارند.
گفت: این عده می گویند اگر موسوی و خاتمی راست می گویند، نام اساتید حامی خود را اعلام کنند تا همه بدانند که حامیان مدعیان اصلاحات چه کسانی هستند.
گفتم: اگر قرار بود مدعیان اصلاحات راست بگویند که به این حال و روز نمی افتادند.
گفت: یکی از نزدیکان خاتمی در پاسخ به اعتراض اساتید گفته است، حمایت آنها از موسوی و خاتمی به طور تلویحی و غیرمستقیم گرفته شده بود و به همین علت نامه مکتوب و امضاشده ای از حمایت آنها در دست نیست!
گفتم: سر سفره عقد، داماد که معتاد بود هر حقه ای سوار کرد عروس حاضر نشد بله بگوید، ناگهان مادر داماد فکری به خاطرش رسید و دمبک زنان گفت؛ عمو زنجیرباف...

/ 8 نظر / 4 بازدید
من...رها

سلام ..نوشته های پرمحتوایی داری[گل] یه سربیاپیش من خوشحال میشم

محمد سادات

سلام واقعیتش اینه که اکثر اساتید دانشگاه با احمدی نژاد مخالفند نمونش نامه ای که گروهی از اساتید اقتصاد به احمدی نژاد دادن در دولت نهم هم بیشترین اعتراضات از طرف اساتید و دانشجوها بوده من تمام اساتید دانشگاههای دولتی تهران رو خوب میشناسم و تقریبا" همگی مخالف سیاست های دولت هستن البته این به معنی تایید میرحسین نیست چند نفر از اساتید دانشگاههای شریف و امیرکبیر نه احمدی نژاد رو قبول داشتن و نه موسوی و در سخنرانی هاشون از کروبی طرفداری کردن دلیش هم تیم اقتصادی کروبی و... بود به هر حال احمدی نژاد چهره خوبی بین دانشجویان و اساتید نداره و تقریبا" پا تو هر دانشگاهی که گذاشته بهش اهانت شده در چند مورد هم مجبور به فرار شده.

نیوشا

منافذ باز پوست و راههای درمان آن [لبخند]