آبروی نظام

کروبیحتما شندید که آقای کروبی اخیرا به هاشمی نامه داده و از ایشون خواسته هیئتی برای موضوع مساله زندانها و حواشی اون تشکیل بشه و خودش هم بشه مسئول هیئت و به رسم امانت مثلا حقیقت و کشف کنه که جا داره نکاتی رو به آقای کروبی تذکر داد :

١- آقای کروبی شما درمورد منبع اخبار از افرادی به عنوان منبع استفاده کردید که در دوران دفاع مقدس بودند اما مگر نخست وزیر دوران جنگ خود  از مسیر انقلاب و رهبری منحرف نشد؟
٢- اگر شما واقعا دلسوز این انقلاب هستید به جای آتش بیار معرکه شدن و نامه نگاری های رسانه ای و اشاعه تهمت و افترا به نظام و انقلاب دنبال یک راه حل برای جمع کردن این فجایعی باشید که خود مسبب آن بودید.
٣- ملاک حضرت امام را حتما به خاطر دارید که هر کجا دیدید دشمن از موضع شما خوشحال شد به دنبال اشتباه خود باشید ، و در این برهه من نمیدانم ملاک دشمن شناسی شما تغییر کرده که همگام با رسانه های بیگانه موضع میگیرید .

۴- چه کسی آبروی نظام را برده بسیجیانی که بدون هیچ جشم داشتی و بدون هیچ توقعی سینه خود را در برابر منافقین و گروههای ضد انقلاب سپر کردند یا کسانی که برای انتقام از رییس جمهور (هر کسی که باشد ولو اگر آنگونه که شما میگویید ضعیف باشد) اولین و ابتدایی ترین اصول جامعه را زیر پا میگزارند و مردم را به تجمع و برهم زدن جامعه تشویق میکنند.

۵- آقای کروبی خود به خوبی میدانید این انقلاب با چه رنجها و چه دردهایی به ثمر نشسته و خود شما میدانید چقدر حفظ انقلاب سخت تر و مهمتر است به راستی اگر حضرت بقیه الله (عج) همین روزها ظهور کند چه جوابی به حضرت میدهید .

۶- شهادت هنر مردان خداست . شهادت مرگیست که در راه خدا و به خاطر هدفی مقدس و الاهی باشد. شما کسانی را شهید خطاب کردید که به پایگاه بسیج حمله و برای سرقت تسلیحات آن اقدام کرده بودند . کسانی که مسجد آتش زدند و به اموال عمومی که مورد استفاده قشر کم درآمد جامعه میباشد هم رحم نکردند .

٧- آقای کروبی خوب است به جای خوراک درست کردن برای رسانه های ضد انقلاب و تکرار ادعاهای ایشان نامه ای به فحول فتنه مینوشتید که جلوی ضرر را از هر کجا بگیرید منفعت است

و در آخر خدا شر این فتنه را به حق مهدی فاطمه (عج) از سر این انقلاب کم کند

(یا رب الحجه به حق الحجه اشف صدر الحجه به ظهور الحجه)

از : به جان خودم با همین دستای نازنینم نوشتمش

 مطالب مرتبط :  

آقای کروبی! عملکرد خود در زندان بنیاد شهید را فراموش کرده‌اید؟!

سکته(گفت و شنود)

گفت: مگر عوامل آشوب های اخیر در دادگاه چه چیزی گفته اند که داد سران فتنه و دار و دسته شان درآمده است؟
گفتم: اعتراف کرده اند که با سرویس های اطلاعاتی آمریکا و انگلیس تماس داشته و به دستور آنها دست به آشوب زده بودند.
گفت: خب! سران فتنه چه می گویند؟
گفتم: می گویند که این عده تحت شرایط سخت زندان و در اثر شکنجه اعتراف کرده اند!
گفت: ولی همین دیروز، هیلاری کلینتون وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با CNN با صراحت اعتراف کرد که آمریکا در طراحی آشوب های اخیر تهران و حمایت از آشوبگران تلاش فراوانی داشته است.
گفتم: از نظر سرکردگان فتنه، ماموران امنیتی ایران هیلاری کلینتون را هم شکنجه کرده و از او این اعترافات را گرفته اند!!
گفت: اگر سران فتنه یک جو عقل داشتند این حرف های خنده دار را نمی زدند.
گفتم: اگر یک مثقال مغز داشتند تا حالا صد دفعه از خجالت و رسوایی سکته مغزی کرده بودند!

از  : کیهان

/ 16 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رویا

راستی متنت هم قشنگ بود[قلب] آفلین پسل خوف...[ابله]

رویا

البته با اجازه[پلک]

رویا

إ... من دو باره خوابم گرفت...[خمیازه]

رویا

فعلا بای بای[خداحافظ]

سادنا

خیلی قشنگ می نویسی ...دستت درد نکنه...حرف دلمو که نمیدونم چطوری بنویسم تو می نویسی...[گل]

آرزو

[گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل] [خجالت][خجالت][خجالت][خجالت][خجالت] [خجالت][خجالت][خجالت][خجالت] [خجالت][خجالت][خجالت] [خجالت][خجالت] [خجالت] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل] [خونسرد][خونسرد][خونسرد][خونسرد][خونسرد] [خونسرد][خونسرد][خونسرد][خونسرد] [خونسرد][خونسرد][خونسرد] [خونسرد][خونسرد] [خونسرد] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل] [بوسه][بوسه][بوسه][بوسه][بوسه] [بوسه][بوسه][بوسه][بوسه] [بوسه][بوسه][بوسه] [بوسه][بوسه] [بوسه] [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل]

آرزو

rasti man natonestam ketabo download konam:-s