سایت رسمی حزب مشارکت در پی انتقادهای مستند از این سایت نسبت به دروغ پراکنی درباره تعداد کشتگان آشوب های پس از انتخابات، به اقدامی قابل تامل دست زد و 47 نفر از 72 نام اعلام شده را کم کرد!
سایت نوروز که پیش از این مدعی شده بود 72 نفر در حوادث مذکور کشته شده اند، در پی افشاگری رسانه ها مبنی بر اینکه برخی اسامی اعلام شده در قید حیات به سر می برند، دستپاچه شد و ادعا کرد «فقط 25 نفر کشته شده قطعی اند و دیگر اسامی قابل بررسی و تحقیق هستند»(!)
همچنین در پی ادعای این سایت مبنی بر کشته شدن فردی به نام احمد نجاتی کارگر که بلافاصله با انتشار مطلبی طنز از سوی نامبرده تکذیب شد، سایت نوروز توضیح جالبی به این شرح منتشر کرد: «یکی از اسامی منتشره توسط سایت احمدنجاتی کارگر بود. اواسط مردادماه خانمی به... .مراجعه و مدعی می شود فرزندش در حوادث پس از انتخابات به شهادت رسیده است، پس از تحقیقات...، معلوم می شود جوانی با این مشخصات در یکی از بیمارستانهای تهران بدلیل اصابت گلوله بستری بوده است و سپس در حالی که وضعیت جسمی وی وخیم بوده، توسط نهادهای امنیتی از بیمارستان منتقل شده است. سپس با حضور در منزل فرد یاد شده با اعلامیه فوت وی روبرو می شوند و خبر را تائید شده می پندارند».
برخلاف فرار به جلو و دروغ پردازی تازه نوروز، احمد کارگرنجاتی در وبلاگ خود نوشته بود: چند دقیقه حرف از دفن مخفیانه اجساد می زدن و من باور نمی کردم! اما واقعاً این دفن مخفیانه رو به قدری استادانه انجام دادند که حتی خود من هم نفهمیدم کی دفن شدم(!) اصلاً اون قدر کارشون رو خوب بلدن که نفهمیدم کی کشته شدم(!)... مدتی بود به لطف دوستان سبزمون و با یک گلوله آمریکایی یا شاید هم انگلیسی راهی بیمارستان شده بودم. البته هنوز بهبودی کامل حاصل نشده است.