سلام بر دوستان گرامی

دیگه چیزی به نیمه شعبان نمونده  این روزها هر کسی سعی میکنه یه جوری ابراز ارادت کنه و یه کاری انجام بده توی بعضی محلات جشنهای ولادتو میگیرن و به هم نامهای آقا هدیه هایی میدن . از طاق نصرت و چراغونی و خلاصه خیلی از جاهای شهر واقعا زیبا تزیین شدن که طراوت و تازگی به شهر میده و هر چی که بویی از آقامون داشته باشه زیبا میشه . چه قلبهای گسسته ای که به خاطر آقا یکی میشه و چه عشقی بالاتر از عشق امام و ماموم ؛ عشق بنده و مولا که این مولا مولای دلهاست و اگه این سیاهیا نبود دل ما میتونست آیینه جمال و زیبایی های حضرت بشه اما چه کنیم که فقط از انتظار یک کلمه قلمبه درست کردیم و از حقیقتش غافل شدیم.

انتظار به این معنی نیست که ما یه جا بشینیم و هی بگیم آقا جان کجایی به داد ما برس . حکایتیست که  برای ارباب غلامی اوردند به عنوان تشنه شناس و گفتن تخصص این غلام تشنه شناسیه و هرکی تشنه باشه غلام میفهمه . یه روز سر سفره یه پارچ و لیوان دادن دست این غلام که هر کی تشنه بود سریع بش آب بده . اولین مهمان از غلام طلب آب میکنه ولی غلام میگه این تشنه نیست و بش آب نمیده .خلاصه دومی و سومی و چهارمی هم همینطور تا اینکه یکی از مهمانها خودش بلند میشه تا آب بنوشه که غلام میگه آها این تشنس چون بلند شد .

این شده حکایت حال ما که هی میگیم آقا کجایی و خودمون نشستیم در حالی که انتطار یعنی بلند بشیم و وظایفمونو بشناسیم و خلاصه ببینیم چطور میتونیم آقامونو خوشحال کنیم . 


و اما انتخابات:

  لگد
گفت: بالاخره شبکه بی بی سی هم اعتراف کرد که تقلب 11 میلیونی امکان پذیر نیست و انتخابات در ایران سالم و قانونی برگزار شده است.
گفتم: به قول مرحوم عبید زاکانی؛ «مژده گانا که گربه عابد شد»!
گفت: البته حالا که همه تیرهاشون به سنگ خورده و دروغ پردازی هاشون برای همه فاش شده چاره ای جز اعتراف ندارند.
گفتم: قصد دارند، سابقه سیاه خود را ماست مالی کنند تا برای توطئه بعدی، آماده شوند.
گفت: گ ل دولت انگلیس با حیله و دروغ و روباه صفتی و جنایت سرشته شده.
گفتم: ولی باید به خاطر جنایتی که مرتکب شده سیلی بخورد... قاضی دادگاه به سارق مسلحی که برای چندمین بار به اتهام سرقت محاکمه می شد گفت؛ مرتیکه! خجالت نمی کشی و سارق در پاسخ گفت؛ جناب قاضی، اصلاً از اول گ ل مرا بد سرشته اند! قاضی گفت؛ گ ل تو خوب سرشته شده، اشکال این است که لگد کافی نخورده است!

چیه چشم نداری ببینی از کیهان آوردم  از خود راضی

ممکنه توی چند روز آینده کمتر خدمت برسیم ولی بعدش حتما جبران میکنمچشمک